Služby

Firma Stěhování A.D.O.S. vznikla v roce 2001, ale zkušenosti se stěhováním mají někteří pracovníci již od roku 1997. Od té doby máme za sebou nepřeberné množství přestěhovaných objektů, strojů, trezorů a všemožných dalších věcí, včetně kopírek, světelných reklam a soch.

Naší prioritou je spokojený zákazník a proto dbáme na vysokou profesionalitu. Naše dlouholeté zkušenosti v oboru stěhování Vám navíc zaručují ty nejlepší služby. K dispozici je Vám vždy plně vyškolený personál. Preferujeme individuální přístup a proto se plně orientujeme na potřeby a požadavky každého zákazníka. Firma Stěhování A.D.O.S. Vám nabízí služby v oblasti stěhování, manipulace s těžkými břemeny a autodopravy. 

Firma Stěhování A.D.O.S. se snaží vyhovět a přizpůsobit přepravní služby veškerým požadavkům našich klientů a zajistit individuální přístup každému z nich.Zajišťujeme přepravu z místa nakládky až na místo určení, a to vlastními vozy, nebo v případě rozměrnějších nákladů prostřednictvím smluvních dopravců.

Ke stěhování jsou zcela nezbytné přepravní obaly. Naše firma Vám tyto bezplatně zapůjčí na dobu nezbytně nutnou. Není tudíž třeba během stěhování podléhat panice a stresovým náladám. Až si své věci v klidu vybalíte, obaly si u Vás vyzvedmeme.

Neváhejte nás kontaktovat, rádi Vám připravíme kompletní nabídku přesně podle Vašich potřeb.