Stěhování Nymburk

Na stěhování v Nymburce se vztahují stejné podmínky jako na stěhování v Poděbradech. V okresním městě a jeho blízkém okolí ( do cca. 15 km ) nezaplatíte za ujeté kilometry ani korunu. Účtovány Vám budou pouze skutečně provedené práce podle našeho sazebníku.

 

Jak stěhování probíhá

Pokud máte v plánu přestěhovat se do Nymburka, zjistěte si nejprve nabídky stěhovacích firem. Berte na vědomí, že ti nejlacinější ve skutečnosti tak laciní být nemusí a ti, co nabízejí nejvyšší kvalitu stěhování, mohou mít s kvalitou společný pouze nápis v nabídce.

Co můžete při stěhování do Nymburka, z Nymburka, nebo jen při stěhování z místa na místo v Nymburce očekávat od nás ?

1.     Bezplatnou osobní návštěvu našeho pracovníka, který s Vámi prokonzultuje postup prací během stěhování a zároveň na místě stanoví pevnou cenu za stěhování.

2.     Možnost bezplatného zapůjčení obalového materiálu před samotným stěhováním s termínem vrácení až 3 týdny po dokončení stěhování.

3.     Osobní přístup k Vašemu vybavení a zařízení. Pracovníci vždy postupují tak, aby byla možnost vzniknutí škody minimalizována.

4.     Pojištění u ČPP pro případ vzniklé škody.

5.     Bezplatná likvidace zbytků obalového materiálu vzniklého během stěhování.

6.     Možnost dočasného uskladnění nábytku i zařízení v našem skladu.

7.     Zkušenosti se stěhováním od roku 1997.

 

Aktuální ceník naleznete ZDE

 

Pokud jsou Vašim současným, nebo budoucím bydlištěm Nymburk, bez obav se obraťte s případným stěhováním na nás. Jsme Vám kdykoliv k dispozici.

 

Jiří Svoboda – Stěhování A.D.O.S.

Poděbrady

606 168 895